O nás

Angelini zaujímá na trhu vedoucí postavení v oblasti ochrany zdraví a prevence a její výrobky jsou přirozenou každodenní volbou.
Angelini vyrábí a dodává na trh výrobky pro zdraví lidí a zlepšení kvality jejich života. „Naším posláním je být blízko lidem, uspokojovat jejich každodenní potřeby nabídkou účinných a prověřených produktů ve vysoké kvalitě, při zajištění stabilních dodávek a dostupnosti.“
Základní vizí společnosti je být přirozenou volbou v oblasti zdraví, duševní pohody a prevence.

Angelini je soukromá mezinárodní společnost střední velikosti s vedoucím postavením v nabídce přípravků pro ochranu zdraví,  wellness, farmaceutických přípravků a výrobků osobní péče.

U zrodu společnosti Angelini stál na počátku 20. století Francesco Angelini, který v Anconě v Itálii založil malou výrobnu léků. V současné době již Angelini představuje moderní, středně velkou mezinárodní společnost, která je schopna pružně reagovat na změny trhů, s jasnou strategií budoucího rozvoje a důrazem na historické hodnoty, které jsou základem firemní filozofie. Společnost má svoje zastoupení kromě Itálie také ve Španělsku, Portugalsku, Rakousku, Polsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Řecku, Rusku, Slovensko, Německo, USA a Turecku a celosvětově spolupracuje s více než 40 dalšími partnery, včetně největších nadnárodních společností. Celkem jsou její přípravky dostupné na trzích 70 zemí celého světa.Obrat společnosti v roce 2019 byl 902,5 milionů euro, pro společnost celkově pracuje na 2750 lidí, včetně 180 výzkumníků a obchodní struktury čítající na 1000 jedinců.

Na místní úrovni zaměřuje skupina Angelini svou pozornost, díky síle svých vlastních značek, také na další specifické oblasti. V Itálii patří mezi přední firmy v objemu prodeje a je na vedoucí pozici v oblasti automedikace. Specializují především na bolest, zánět, neuropsychiatrii, respirační onemocnění, onemocnění dutiny ústní, gynekologii a dezinfekci. 
Vedoucí postavení v oblasti automedikace zajišťují Angelini na italském trhu především značky Tachipirina, Moment, Tantum Verde, a Amuchina. Tyto značky najdete ve většině italských domácností a i díky nim je Angelini je jednou z nejznámějších a nejspolehlivěji vnímaných společností na italském farmaceutickém trhu. 


Velkou předností společnosti Angelini je hluboká znalost trhu, což je jeden z rozhodujících faktorů obchodního úspěchu celé skupin. Efektivita, schopnost účelné integrace dodavatelského řetězce a zvládnutí složitých obchodních sítí, umožňují optimalizaci velkoobchodních I maloobchodních procesů.
Angelini je dnes moderní mezinárodní společnost, která je schopna pružně reagovat na změny trhů, s jasnou strategií budoucího rozvoje a důrazem na historické hodnoty, které jsou základem firemní filozofie.
Profesní odbornost a dovednosti, konkurenceschopnost, angažovanost, týmová spolupráce na všech úrovních a etické chování jsou základními hodnotami společnosti, které umožňují efektivně reagovat na vnitřní i vnější výzvy.

 

Hlavní značky

LÉKY NA PŘEDPIS ZEMĚ TERAPEUTICKÁ OBLAST
TRITTICO, TRITICUM, DEPRAX, DYSEREL IT, ES, PT, AT, BG, HU, PL, RO, SK, CZ, TK, GR DUŠEVNÍ ZDRAVÍ
AULIN IT, PT, PL, BG, RO,CZ, SK ANALGETIKUM, ANTIFLOGISTIKUM
UNIDROX IT, PT, AT, CZ ANTIBIOTIKUM
TACHIPIRINA IT ANALGETIKUM, ANTIFLOGISTIKUM
VELLOFENT, AVARIC IT, PL, GR, ES, CZ, AT, BG, PT ANALGETIKUM
XYDALBA IT, ES, PL, AT, SK, CZ, RO, GR ANTIBIOTIKUM
LATUDA IT DUŠEVNÍ ZDRAVÍ
VOLNĚ PRODEJNÉ LÉKY ZEMĚ TERAPEUTICKÁ OBLAST
IT, ES, PT, AT, BG, CZ, GR, HU, PL, RO, SK, TK, RU ONEMOCNĚNÍ DUTINY ÚSTNÍ
IT, ES, PT, AT, BG, HU,PL, RO, SK, CZ, RU GYNEKOLOGIE
IT, PT ANALGETIKUM ANTIFLOGISTIKUM
IT, ES GASTROENTEROLOGIE
IT, PT POVRCHOVÁ DESINFEKCE
DOPLŇKY STRAVY KOSMETIKA ZEMĚ TERAPEUTICKÁ OBLAST
IT, ES, PT POVRCHOVÁ DESINFEKCE
IT DOPLNĚK STRAVY
ES DUTINA ÚSTNÍ A KRK
PT DERMATOLOGIE
IT, ES, PT, AT, BG, CZ, RO, SK DOPLNĚK STRAVY
IT OSOBNÍ HYGIENA