Angelini Pharma Česká republika s.r.o.

O nás

Lokální pobočka společnosti Angelini v České republice působí na českém trhu od roku 1991. Posláním tohoto lídra na českém trhu s léčivy je být blízko lidem a uspokojovat jejich každodenní potřeby nabídkou účinných a prověřených léčivých přípravků ve vysoké kvalitě. Svým zaměřením především na originální přípravky např. z oblasti interní medicíny, revmatologie, gynekologie, onkologie a psychiatrie přináší na český farmaceutický trh citlivě diverzifikované portfolio produktů. Mezi volně prodejnými přípravky patří mezi nejznámější například Tantum Verde nebo Rosalgin. Oba se dlouhodobě pohybují na špici ve svých segmentech.

Představení společnosti ANGELINI
U zrodu společnosti Angelini stál na počátku 20. století Francesco Angelini, který v Anconě v Itálii založil malou výrobnu léků. V současné době již Angelini představuje moderní, středně velkou mezinárodní společnost, která je schopna pružně reagovat na změny trhů, s jasnou strategií budoucího rozvoje a důrazem na historické hodnoty, které jsou základem firemní filozofie. Společnost má svoje zastoupení kromě Itálie také ve Španělsku, Portugalsku, Rakousku, Polsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Řecku, Rusku, Slovensko, Německo, USA a Turecku a celosvětově spolupracuje s více než 40 dalšími partnery, včetně největších nadnárodních společností. Celkem jsou její přípravky dostupné na trzích 70 zemí celého světa.

Obrat společnosti v roce 2018 byl 881 milionů euro, pro společnost celkově pracuje na 3000 lidí, včetně 180 výzkumníků a obchodní struktury čítající na 1000 jedinců.


Zpět na začátek